Salon

W dziale fryzjerskim oferujemy Państwu: bezpłatne konsultacje przy doborze fryzury i koloryzacji, fryzury ślubne i wieczorowe, koloryzacje (pielęgnującą, odżywczą, rozświetlającą), dekoloryzacje, zabiegi pielęgnacyjne włosa, baleyage, trwałą, headline, oraz szczególną dbałość o higienę i komfort klienta.

Nie jest ważne czy Twoje włosy są długie czy krótkie, blond czy czarne, jeśli są fachowo ostrzyżone nadają charakter całej postaci.

Spośród zabiegów medycyny estetycznej polecamy: za pomocą toksyny botulinowej usuwanie zmarszczek mimicznych oczu (kurze łapki), między brwiami, czołowych, palacza nad górną wargą oraz mięśnia bródkowego. Za pomocą kwasu hialuronowego wypełnianie bruzd nosowo-wargowych (surgiderm), powiększanie ust (surgiderm, restylane) oraz modelowanie owalu twarzy (voluma).Proponujemy również: mezoterapię igłową, oraz peelingi medyczne – cosmelan, yellow peel, tca, pirogronowy.

W ramach kosmetyki ogólnej oferujemy: mezoterapię bezigłową jako najnowocześniejszy sposób transportu substancji aktywnych w leczeniu zmarszczek, cellulitu, rozstępów, wiotkości i przebarwień skóry Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem pośrednim pomiędzy bardziej inwazyjną mezoterapią igłową a mezoterapią bezigłową, łączy w sobie cechy medycyny estetycznej i kosmetologii. Zabieg stymuluje i pobudza naskórek, jego przepuszczalność zwiększa się wielokrotnie, dzięki czemu składniki aktywne wnikają bardzo głęboko i w większym stężeniu. Stymulacja jest delikatna, zabieg jest sterylny i bezpieczny a zarazem daje spektakularne efekty. Mikrodermabrazję diamentową jako skuteczną metodę kontrolowanego peelingu, która w spektakularny sposób potrafi szybko zwalczyć wiele problemów skóry, a ją samą wysoce zregenerować. Rezultatem zastosowania kawitacji jest natomiast natychmiastowe oczyszczenie, jak również dokładne przygotowanie skóry na lepszą penetracje składnikami aktywnymi.

Starzenie się skóry jest naturalnym procesem, jednak stopień jego zaawansowania można zminimalizować lub nawet powstrzymać poprzez odpowiednio dobrane zabiegi

Znajdź nas

Dla Przyjaciół najważniejszą rzeczą jest aby być jeszcze bliżej siebie, żeby mieć możliwość w każdej dogodnej chwili porozmawiać ze sobą i umówić się na spotkanie. Dlatego korzystamy z najnowszych rozwiązania komunikowania się z nami opartych na łączności przez Fanpage Facebooka, oraz aplikacji Booksy.

Teraz możesz zamówić usługi, których potrzebujesz w dogodnych dla Ciebie terminach przez rezerwację 24h z Twojego telefonu. Zacznij rezerwować z Booksy już dziś! Jeżeli nie masz jeszcze Booksy pobierz ją na iOS lub Androida:

Copyright © 2015 by MAG DESIGN. All rights reserved. Projekt i realizacja: Internet-media.pl